Harmonogram
wywozu śmieci

map_1.png map_2.png map_3.png map_4.png map_5.png map_7.png


PSZOK ZAMKNIĘTY

SZANOWNI MIESZKAŃCY Gminy Hażlach, Konsorcjum firm Eko - Stela SP. z o.o. i PPHU Ekoplast - Produkt S.C. Krzysztof Brandys, Ryszard Brandys informuje, że w związku z obowiązywaniem stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w trosce o Państwa zdrowie, jak i pracowników od 16 marca 2020 r.  do odwołania Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Frysztackiej 145 w Cieszynie zostaje zamknięty dla Klientów.

Wróć

O firmie

Nasza specjalizacja to obsługa miast, gmin oraz małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, gruzu, ziemi, odzysku surowców wtórnych itp.
Opracowujemy i wdrażamy systemy pozbywania się odpadów. Współpracujemy z miastami i gminami w ramach prowadzenia "selektywnej zbiórki odpadów komunalnych".

Odbieramy makulaturę, pet, odpady folii i tworzyw sztucznych, stłuczkę szklaną, złom, odpady komunalne - "smieci", gruz, ziemię. Oferujemy możliwość podstawienia naszych kontenerów.

Jesteśmy przygotowani do realizacji (na zlecenie przedsiębiorstw i "organizacji odzysku") odzysku odpadów zgodnie z ustawą "o obowiązkach przed-
siębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej".