Harmonogram
wywozu śmieci

map_1.png map_2.png map_3.png map_4.png map_5.png map_7.png


Wynajmiemy lokale biurowe w centrum Cieszyna

Mamy do zaoferowania lokale biurowe znajdujące się w biurowcu położonym przy ul. 3 Maja 18 w Cieszynie. Do wynajęcia od zaraz jest jedna kondygnacja składająca się z 4 biur + recepcja o łącznej powierzchni 110 mkw. Dodatkowo toaleta + pomieszczenie socjalne. Stan techniczny bardzo dobry. Remont wykonany w 2016 roku. Więcej informacji pod telefonem : 510 271 250

Wróć

O firmie

Nasza specjalizacja to obsługa miast, gmin oraz małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, gruzu, ziemi, odzysku surowców wtórnych itp.
Opracowujemy i wdrażamy systemy pozbywania się odpadów. Współpracujemy z miastami i gminami w ramach prowadzenia "selektywnej zbiórki odpadów komunalnych".

Odbieramy makulaturę, pet, odpady folii i tworzyw sztucznych, stłuczkę szklaną, złom, odpady komunalne - "smieci", gruz, ziemię. Oferujemy możliwość podstawienia naszych kontenerów.

Jesteśmy przygotowani do realizacji (na zlecenie przedsiębiorstw i "organizacji odzysku") odzysku odpadów zgodnie z ustawą "o obowiązkach przed-
siębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej".